Firma

Serwis dlugopis-z-logo.pl jest częścią istniejącej od 2007 roku marki Gratisownia.pl.

 

Specjalizujemy się w sprzedaży gadżetów reklamowych, a w tym serwisie wyselekcjonowaliśmy dla Państwa naszą ofertę długopisów reklamowych.

 

Naszym nadrzędnym celem jest maksymalne uproszczenie procesu realizacji kampanii reklamowych i promocyjnych przy pomocy właśnie artykułów piśmienniczych.

 

Każdy z oferowanych w naszym serwisie wyrobów nadaje się do znakowania. Najczęściej stosowanymi technikami są grawer laserowy i tampodruk. Wieloletnie doświadczenie i własny park maszynowy pozwalają nam na realizację każdego, nawet najbardziej złożonego zlecenia w wyjątkowo krótkim terminie. Dzięki temu, na przestrzeni lat staliśmy się partnerem największych marek krajowych i międzynarodowych, dostarczając im niezbędne materiały reklamowe i promocyjne, niezbędne przy prowadzeniu akcji marketingowych. 

 

Czynnie wspieramy inicjatywę Wspomagaj.pl, która pozwala organizacją charytatywnym w łatwy sposób gromadzić środki na swoje cele. Zachęcamy do zapoznania się z tą ideą oraz przyłączenia do programu. Wszyscy możemy pomagać, to prostsze niż się nam wydaje.

 

Naszą wiarygodność biznesową najlepiej określa lista ponad 6 tyś firm i instytucji, z którymi mielismy przyjemność wpółpracować, wiele listów refencyjnych oraz uczestnictwo w programach takich jak Trust – Solidni w Biznesie, którego członkami jesteśmy od 2009 roku. Rok później przystąpiliśmy do Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych zrzeszających największe firmy z branży w tej części Europy. W 2010 roku nawiązaliśmy współpracę z programem Terminowa Firma, a także od lat wspieramy charytatywną inicjatywę Siepomaga.pl – Pomocna Firma.

 

Korony reklamy 2015 - wyróżnienie: Producent Upominków Reklamowych


          

 

Bierzemy udział w programie: